Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Salariu brut pe luna

350 - 600 €

Te pasioneaza medicina integrativa si un stil de viata sanatos?

...esti in locul potrivit!

Oferim locul de munca visat pentru asistenti de farmacieabsolventi ai colegiului de asistenti de farmacie!

Te invitam sa lucrezi impreuna cu noi la conceptul MINUNEA NATURII – prima farmacie naturopata, in Timisoara, un job in care iti vei face cu adevarat meseria de asistent de farmacie!

Cautam excelenta si oferim recompense pe masura. Ne dorim cei mai buni oameni pentru scopul nostru este sa fim cei mai buni.

A lucra la Minunea Naturii este mai mult decat un job si reprezinta imbartisarea unui concept de sanatate holistica prin care aducem sanatate, bucurie si fericire celor care trec pragul farmaciei.

Suntem in continua dezvoltare iar pentru asta avem nevoie de persoane care isi doresc sa se dezvolte pentru a creste impreuna.

angajare
Cum trebuie sa fii?

1. Sa fie absolvent al Colegiului de asistenti de Farmacie (OBLIGATORIU)
2. Sa fie o fire pozitiva si mereu cu zambetul pe buze, aspect esential in relatia cu pacientii/clientii
3. Sa aprecieze produsele naturale si sa aiba cunostinte minime despre ele
4. Sa fie dispus sa invete
5. Sa fie harnic si calm, echilibrat
6. Sa-i placa munca impreuna cu oamenii si in echipa
7. Sa stie sa se organizeze pentru a-si eficientiza munca
8. Sa fie disciplinat
9. Sa fie corect si cinstit
10. Experienta nu este obligatorie dar constituie un avantaj.

Ce trebuie sa faci?

Cautam oameni responsabili concentrati pe rezultat.

Cele mai importante responsabilitati sunt:
1. Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare
2. Consilierea clientului in alegerea produselor dorite
3. Gestionarea stocului de marfa existent si a comenzilor de la clienti
4. Mentinerea unei bune imagini de piata a companiei prin respectarea esteticii, aspectului propriu si al farmaciei

Ce iti oferim?

Beneficiile si recompensele sunt direct proportionale cu implicarea si aportul in societate. Pe scurt:
1. Un mediu de lucru placut
2. Salariu bun, in functie de contributia in companie
3. Seriozitate si intelegere
4. Dezvoltare personala continua si posibilitati de perfectionare
5. Alte recompense

Nu aplica daca:

  • Nu ai studii in domeniu
  • Iti place sa lucrezi de unul singur
  • Nu stii sa operezi calculatorul
  • Ai dificultati in a relationa cu alti oameni
  • Nu iti place sa inveti in mod continuu si sa afli zilnic informatii noi
  • Iti doresti doar un loc de munca fara sa vrei sa faci performanta

Constituie un avantaj daca:

  • Ai experienta
  • Esti preocupat(a) de sanatatea ta
  • Te preocupa un stil de viata sanatos si tratamentele naturale
  • Cunosti bine limba engleza
  • Daca ne trimiti video de maxim 3 minute in care ne povestesti despre tine si ne raspunzi la intrebarea de mai jos

De cand avem nevoie?

Cat mai repede. Am dori chiar de maine

  • Interviu online
  • De ce crezi ca esti potrivit(a)pentru acest job la Minunea Naturii?
  • Ai absolvit colegiul de Asistenti de farmacie sau Facultatea de Farmacie?