Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 550 €

Full-time

Candidatul ideal:

- Seriozitate , sa fii o persoana organizata si atenta la detalii

- Cunoasterea limbii engelze la nivel conversational (orice alta limba straina in plus, constituie un avantaj)

Bune cunostinte de operare PC (pachetul Microsoft Office la nivel avansat)

- Cunostinte despre transportul international de marfa constituie un avantaj

Descrierea jobului:

- Acceptarea si alocarea comenzilor conducatorilor auto
- Urmareste cu atentie buna desfasurare a comenzilor
- Informarea conducatorilor auto asupra sarcinilor ce le revin si a modificarilor ce apar in modul de lucru
- Urmarirea respectarii de catre conducatorii auto a sarcinilor de serviciu, a modului de lucru, de comportament fata de clienti.
- Colaborarea zilnica cu clientii nostri

Descrierea companiei:

Suntem o companie de transport international de marfa in plina dezvoltare cu comenzi in toata europa de Vest ( BeNeLux-Franta-Germania- Italia-Grecia). Cu un managment tanar si intelegator, cautam un angajat determinat sa invete din experienta noastra si pasionat de domeniul transporturilor, care sa creasca alaturi de noi.

  • Interviu online
  • Ce insemna BeNeLux?
  • Cunoasteti ce este acela un CMR?