Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Asistent Director Vanzari

Cerinte:

- cunostinte operare PC (Windows, Pachet Office, Internet, email);

- cunostinte de limba engleza scris si vorbit, nivel avansat;

- proactiv

- capacitate de a acumula rapid cunostinte

- excelente abilitati de comunicare

-  capacitate de organizare, planificare, si orientare spre rezultate;

- Rezistenta in conditii de stres si disponibilitate pentru efort prelungit.

Responsabilitati:

- Urmareste derularea contractelor

- creeaza baze de date

- Realizeaza si sustine activitatile si procesele desfasurate in cadrul Departamentului de Vanzari

- Organizeaza agenda de lucru a Directorului de Vanzari

- Intocmeste rapoarte zilnice si periodice

- Tine evidenta si intocmeste oferte pe diferite canale de distributie

- Acorda asistenta in procesul de negociere, vanzare si cumparare

- insosteste Directorul de Vanzari la intalnirile de afaceri

- Expediaza oferte catre clienti si echipa de vanzari.

Beneficii:

- posibilitatea de avansare in cadrul companiei

- mediul de lucru flexibil, posibilitatea in unele zile de a lucra de acasa

- pachet de asigurari

- mai sunt si altele care te vor incanta :)

Suntem o agentie de publicitate in expansiune. Daca indeplinesti cerintele de mai sus, aplica si abia asteptam sa ne cunoastem. Sa faci parte din echipa noastra si sa lucrezi alaturi de noi la indepinirea obiectivelor companiei.