Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Năsăud, București

PROFIL CANDIDAT

- amabilitate, comunicativitate, empatie, integrare si relationare in colectiv
- persoana de incredere, responsabila si organizata, ambitioasa
- studii superioare finalizate sau in curs
- cunostinte de operare PC nivel avansat
- experienta in domeniu constituie un avantaj dar cautam si persoane fara experienta foarte motivate de a invata

RESPONSABILITATI

Postul presupune relația cu clienții și agenții, preluarea comenzilor, verificarea stocului, aprovizionare.

- Menține relatia cu clienții.
- Acordă suport clienților și agenților referitor la produse, stocuri, prețuri și condiții de livrare.
- Preia comenzile de la clienți.
- Cunoaste produsele si asigura promovarea acestora.
- Consiliaza clientii, intuind nevoile acestora; ofera informatii cu profesionalism si amabilitate astfel incat sa castige increderea clientilor si sa ii determine sa achizitioneze produsele respective

Ce vă oferim?

- Un loc de muncă sigur într-un mediu prietenos in compania noastra

- Bonusuri în funcție de performanțe
- Posibilități de dezvoltare şi carieră
- Cursuri de perfectionare