Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

Constanța

Cerinte:

- studii superioare;

- curs Inspector Resuse Umane (cunostinte operare programe specializate - ex Revisal);

- experienta min. 2 ani pe un post similar;

- cunostinte de lb. engleza - nivel mediu;

- bune cunostinte operare PC ( MS Office);

- cunostinte privind legislatia muncii si sistemul romanesc de salarizare;

- capacitate de a lucra in conditii de stress si termene limita;

- seriozitate, punctualitate, responsabilitate;

- permis categoria B.

Responsabilitati:

- Intocmire, gestionare si actualizare dosare personal;

- Intocmire documente personal ( contracte individuale de munca, acte aditionale, decizii, adeverinte necesare salariati, etc.)

- Relationarea si informarea personalului angajat in cazul modificarii documentelor;

- Intocmirea situatiilor/rapoartelor specifice domeniului;

- Reprezentarea societatii in relatia cu institutiile de stat acreditate (ITM, ORC, SPIT, OCPI, ISU) in vederea depunerii/eliberarii documentelor diverse (CCM, certificat constatator, avize ISU/avize functionare, plan incadrare in zona, extras CF si plan cadrastral, etc);

- Redactarea si centralizarea documentelor specifice departamentului  Resurse Umane/Juridic (adrese, cereri, instiintari);

- Intocmire documente juridice (somatii de plata, etc.);

- Tine evidenta contractelor de prestari  servicii;

- Verifica legalitatea actelor cu caracter juridic si administrativ;

- Arhivarea documente;

- Documentare legislativa permanenta.

Beneficiile vor fi discutate in cadrul interviului.

Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi anuntata ulterior.

CV-urile dvs. pot fi incarcate direct pe site prin aplicare la anunt.