Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

730 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Anunt Asistent managemer de proiect

Firma de management de proiect este in cautarea unui asistent de proiect.

  • Studii superioare profil tehnic (domeniul constructiilor civile si industriale constituie un avantaj)
  • Cunostinte MS Office: Excel, Word si Outlook
  • Atentia la detalii
  • Dorinta de invatare
  • Abilitati de organizare si planificare
  • Capacitate de a lucra cu termene limita
  • Adept al muncii in echipa

Constituie un avantaj:

Cunostinte medii in vorbirea si scrierea in limba engleza

Permis de conducere, categoria B

Responsabilitati:

Executarea oricarei sarcini din partea managerului de proiect

ferirea de suport necesar personalului de proiect in orice aspect legat de contract si buna functionare a acestuia

Managementul documentelor si documentatiei proiectului

Realizarea corespondentei proiectului impreuna cu managerul de proiect

Verificarea documentelor de calitate pentru materialele comandate

Respectarea termenelor impuse

Colaborarea cu echipa pe parcursul proiectelor in scopul satisfacerii cerintelor clientilor

Participarea la sedinte de progres si intocmire minuta sedinta

Oferim:

rtunitati pentru dezvoltare profesionala si evolutie in cadrul firmei

Mediu de lucru prietenos