Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Roman

Se recruteaza si din

Brașov

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

730 €

Anunt Asistent managemer de proiect

Firma de management de proiect este in cautarea unui asistent de proiect.

  • Studii superioare profil tehnic (domeniul constructiilor civile si industriale constituie un avantaj)
  • Cunostinte MS Office: Excel, Word si Outlook
  • Atentia la detalii
  • Dorinta de invatare
  • Abilitati de organizare si planificare
  • Capacitate de a lucra cu termene limita
  • Adept al muncii in echipa

Constituie un avantaj:

-              Cunostinte medii in vorbirea si scrierea in limba engleza

-              Permis de conducere, categoria B

Responsabilitati:

-              Executarea oricarei sarcini din partea managerului de proiect

-              Oferirea de suport necesar personalului de proiect in orice aspect legat de contract si buna functionare a acestuia

-     Managementul documentelor si documentatiei proiectului

-    Realizarea corespondentei proiectului impreuna cu managerul de proiect

-              Verificarea documentelor de calitate pentru materialele comandate

-              Respectarea termenelor impuse

-              Colaborarea cu echipa pe parcursul proiectelor in scopul satisfacerii cerintelor clientilor

-              Participarea la sedinte de progres si intocmire minuta sedinta

Oferim:

-              Oportunitati pentru dezvoltare profesionala si evolutie in cadrul firmei

-              Mediu de lucru prietenos