ASISTENT DE FARMACIE - Ilfov - Chitila - Voluntari

Adresa/ adresele jobului

București; Chitila

Profil candidat:

Studii de specialitate finalizate (Școala Postliceală de Asistenți de Farmacie);
Experiență pe o poziție similară reprezintă avantaj;
Aviz de liberă practică și avizat pe anul în curs;
Cunoștințe Microsoft Office la nivel mediu;
Bune abilități de comunicare;
Amabilitate și empatie față de pacienți;
Integritate și etică profesională.

Responsabilități:

Oferă consiliere pacienților cu privire la utilizarea OTC-urilor și potențialele riscuri/efecte adverse;
Este responsabil de conservarea și eliberarea produselor parafarmaceutice;
Participă la verificarea, monitorizarea stocurilor și recepționarea produselor.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța;
Tichete de masă;
Bonus de performanță corelat cu obiectivele;
Oportunitatea de a te dezvolta prin acces la training-uri de servicii, vânzări și de produs;
Mediul de lucru stabil, plăcut și dinamic.