Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Mogoșoaia

Comanie farmaceutica de renume, cu extindere la nivel national, angajeaza Asistenti de Farmacie cu experienta de minim 1 an pe un post similar si cu dorinta de a lucra intr-un mediu competitiv si profesionist.
Prezentam ofertele de angajare chiar si de la prima intalnire.

Daca te consideri candidatul potrivit, vino la noi cu Diploma de absolvire a unei Scoli Postliceale de Asistenti de farmacie si noi vom veni catre tine cu planul nostru de dezvoltare profesionala si cu o propunere financiara concreta.

Responsabilitatile tale sunt:

- Identificarea nevoilor pacientilor si clientilor;
- Oferirea recomandarilor asociate si eliberarea produselor farmaceutice , parafarmaceutice si dermato-cosmetice;
- Consilierea pacientilor si clientilor cu privire la produsele farmaceutice si informarea acestora despre modul lor de administare;
- Verificarea si controlul stocurilor farmaciei si a termenele de valabilitate ale acestora.