Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal

Ești comunicativ, creativ, dornic sa inveti, atent la detalii si rapid in activitatile pe care le desfasori si esti dornic sa asimilezi experiente noi?
Te asteptam in echipa noastra!
Vei face parte dintr-o organizatie in continua expansiune si dintr-o echipa frumoasa, tanara si de succes, cu ajutorul careia vei evolua la nivel profesional si personal.

Cerinte:

Cunoasterea Pachetului Office - nivel mediu/avansat
Capacitate de lucru cu oamenii
Comunicare cursiva
Capacitate de analiza si sinteza.

Limba engleza - nivel conversational

Responsabilitati:
Asigura interfata cu clientii si colaboratorii
Incaseaza bani de la clienti, cash sau prin POS
Tine evidenta registrului de casa si se asigura de corectitudinea acestuia
Arhiveaza si organizeaza documente
Tine gestiunea stocului departamentului pentru caare lucreaza
Are atributii ce tin de contabilitatea primara (emitere facturi, storno facturi, intocmire avize, interactiune directa si continua cu departamentul financiar contabil)

Beneficii

Salariu motivant

Mediu de lucru placut
Posibilitati reale de avansare in cadrul companiei

Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date a companiei pentru oportunitati viitoare.

Sediul companiei este pe Sos Bucuresti-Ploiesti

  • Interviu online
  • De ce vrei sa faci parte din echipa Rovere Mobili?