Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Daca esti o persoana pasionata de comertul online, iti doresti sa faci o cariera din aceasta pasiune noi iti putem oferi aceasta sansa.

Nu aplica daca:

  • Nu iti place sa citesti si sa te documentezi
  • Nu esti ordonat si atent la detalii
  • Nu stapanesti limba engleza bine
  • Nu esti creativ si nu poti lucra in echipa
  • Nu ai un nivel de operare al calculatorului avansat
  • Nu ai un nivel mediu de cunostinte in Excel

Responsabilitatile tale:

  • Asiguram training
  • Gestionarea contului de Amazon UK
  • Verificarea detaliilor produselor de pe Amazon
  • Notarea rankingului pe produs
  • Ajustarea continutului de branding
  • Verificarea inventarului
  • Deschiderea cazurilor la Amazon

Cum vei sti ca iti faci treaba bine?

Setam impreuna de la inceput ce asteptari avem, asteptari pe care apoi, ni le asumam reciproc, iar de acolo vei avea spatiu maxim pentru finalizarea proiectelor solicitate in timpul si la calitatea agreata.

De ce ar fi o oportunitate pentru viitorul tau sa lucram impreuna?

Vei sti clar ce ai de facut si cum esti rasplatit pentru asta.

Vei face parte dintr-o echipa tanara si dinamica.

Pentru ca aici se investeste in dezvoltarea ta.

Pentru ca vei avea spatiul sa fi autentic si sa iti aduci

Noi iti oferim:

Cursuri exclusive Amazon in 7 module

Acces la cursuri de Excel si alte cursuri in care doresti sa te perfectionezi

Posibilitatea de a invata totul despre Amazon de la o persoana de top din echipa noastra.

Training pentru ati perfectiona skill-urile

Daca faci parte din profilul ideal pentru acest rol, vei fi sunat sa programam o intalnire unde sa ne cunoastem.