Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

RESPONSABILITĂŢI

  •  Introduce în sistemul de gestiune facturile de la furnizorii interni sau externi;
  •  Gestionează bazele de date cu clienţi/ piese/ echipamente din parc;
  • Emite facturi de vânzare în concordanţă cu cererile clienţilor sau pe baza proformelor întocmite anterior;
  • Întocmeşte devize în sistemul de gestiune pe baza referinţelor primite de la colegi sau clienţi;
  • Se preocupă de arhivarea fizică şi electronică a documentelor emise şi urmăreşte buna aranjare şi organizare a documentelor;
  • Participă la inventare periodice şi anuale şi întocmeşte rapoarte lunare privind activitatea de service;
  • Menţine relaţia cu departamentul contabil asupra încasărilor, situaţiei cont client şi avansuri.

CERINŢE

  • Studii finalizate, de preferat în domeniile economic sau tehnic;
  • Experienţă în gestiune, contabilitate primara, facturare;
  • Experienţă de lucru cu clienţii şi furnizorii;
  • Cunoştinţe avansate de operare PC - Word, Excel;
  • Cunoştinţele de limba engleză constituie un avantaj.

PROFIL CANDIDAT

  • Seriozitate, dorinţă de învăţare permanentă;
  • Organizare şi rigurozitate;
  • Bune abilitati de comunicare.

CE OFERIM

  • O pozitie intr-o companie multinationala, numarul 1 pe piata agricola din Romania;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si traininguri specifice;
  • Mediu de lucru dinamic;
  • Multe alte beneficii pe care dorim sa ti le prezentam in cadrul unui interviu.