Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

franceză

Adresa/ adresele jobului

Popești-Leordeni; București

Candidatul ideal

- La inceput de cariera in vanzari sau deja cu experienta intr-un domeniu care interactioneaza cu clienti sau furnizori
- Pasionat de interactiunea cu persoanele vorbitoare de franceza
- Ideal a avut ocazia sa comunice cu clientii internationali telefonic si prin email
- Lucreaza cu Excel
- Ideal absolvent de studii superioare
- Abilitati de prezentare si negociere

Competente:
- orientarea spre client
- munca in echipa
- inovatie
- integritate
- preocupare pentru dezvoltarea personala

Descrierea jobului

- Preia cererile clientilor si oferteaza solutia tehnica potrivita
- Proceseaza comanda in sistem
- Lanseaza comanda si urmareste executia ei in productie
- Se asigura ca toate datele de livrare ale clientului sunt in sistem.
- Comunica in permanenta cu Managerul de Export, departamentul de productie si livrari pentru a se asigura de buna desfasurare a comenzilor

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Oportunitatea de a lucra cu leaderul local al pietei
- Salariu motivant+ tichete de masa+ bonificatii (se acorda pentru rezultate)
- Prima de Craciun si Paste, bonus anual de performanta
- Cursuri de perfectionare si dezvoltare