Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Scurta descriere a companiei:

 Compania ABN Systems International este specializata in distributia unei game largi de sisteme de telecomunicatii profesionale, echipamente IT si solutii integrate: solutii mobile, componente, solutii de infrastructura IT si de stocare, solutii de supraveghere video, echipamente industriale, software, periferice, accesorii GSM, electronice si electrocasnice.

 Cerinte:

  • studii superioare
    - lb engleza - avansat
    - 1-5 ani experienta in domeniile IT&C, GSM - avantaj
    - cunostinte SAP - avantaj
    - cunostinte MS Office/Excel

 Responsabilitati :

-prezentarea  produselor pe site in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei

- procesarea comenzilor in sistemul informatic, derularea acestora (verificare stocuri, comanda achizitii, intocmirea documentelor aferente livrarii si urmarirea acesteia, facturare client, emiterea de credit-note, retururi)

 Beneficii Oferite

- Salariu fix motivant (contract de munca)
- Tichete de masa
- Mediu de lucru agreabil

  • Interviu online
  • Ce asteptari salariale aveti?