Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/ adresele jobului

Suceava; Rădăuți

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Candidatul ideal

• Studii superioare sau în curs de finalizare
• Cunostințe de utilizare a PC-ului (MS-Office: Excel, Word, Internet)
• Cunoștințe avansate de limba engleză
• Abilități bune de comunicare
• Capacitate organizatorică, flexibilitate, adaptibilitate
• Abilități de lucru în echipă și relaționare
• Experiența în gestionarea activă a datelor clienților și vânzari poate constitui un avantaj
• Cunoștiințele de vânzări pot constitui un avanataj
• Abilitățile de prenzentare pot constitui un avantaj

Descrierea jobului

• Colaborarea cu clienții companiei
• Gestionarea reclamațiilor clienților administrați
• Asigurarea de consultanță pentru clienți
• Controlarea intrărilor comenzilor din partea clienților definiți
• Oferirea de informații cu privire la programul de livrări
• Asigurarea de support în desfășurarea activităților de marketing la nivel national, în concordanță cu politica de marketing a grupului EGGER
• Actualizarea prețurilor și a bazei de date cu clienți în system

Descrierea companiei

Diversitatea celor de angajați ne ajută să formăm o familie puternică.
Sunt multe lucruri care ne unesc:
Plăcerea de a face lucruri, nu doar de a vorbi despre ele
Stabilitatea care ne determină să progresăm
Satisfacția de a realiza ceva în fiecare zi
Mândria de a lucra într-o industrie sustenabilă, care oferă oportunități nu doar generației noastre, ci și celor care vor urma.
Nu căutăm doar angajați. Vrem colegi care să ne împărtășească valorile. Care fac lucrurile să se întâmple.