Asistent comercial

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Rădăuți

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Candidatul ideal:

• Studii superioare sau în curs de finalizare
• Cunoștințe de utilizare a PC-ului (MS-Office: Excel, Word , Internet)
• Cunoștințe avansate de limba engleză
• Cunoștințe de limba polonă și maghiară pot constitui un avantaj
• Abilități bune de comunicare
• Capacitate organizatorică, flexibilitate, adaptabilitate
• Abilități de lucru în echipă și relaționare
• Experiența în gestionarea activă a datelor clienților și vânzări pot constitui un avantaj
• Cunoștințele de vânzări pot constitui un avantaj
•Abilitățile bune de prezentare pot constitui un avantaj

Descrierea jobului:

• Colaborarea cu clienții companiei
• Gestionarea reclamațiilor clienților administrați
• Asigurarea de consultanță pentru clienți
• Controlarea intrărilor comenzilor din partea clienților definiți
• Oferirea de informații cu privire la programul de livrări
• Asigurarea de suport în desfășurarea activităților de marketing la nivel national, în concordanță cu politica de marketing a grupului EGGER
• Actualizarea prețurilor și a bazei de date cu clienți în sistem