Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Salariu brut pe luna

650 - 900 €

Candidatul ideal

-cunoștințe operare PC;
-abilități de comunicare și negociere, amabilitate, operativitate, seriozitate, punctualitate;
-rezistență la stres, încredere în sine, conduită morală și profesională corectă;
-vanzarea de produse tehnico-sanitare constituie avantaj;

Descrierea jobului

- intocmeste documentele de gestiune specifice vanzarilor si le preda la contabiliate;
- indosariaza documentele cu care lucreaza si le arhiveaza;
- tine evidenta numerarului in casa si anunta sefii ierarhici in cazul constatarii unor lipsuri sau plusuri de numerar;
- suplineste vanzatorii din showroom;
- verifica corectitudinea completarii instrumentelor de plata;
- verifica prin sondaj articolele de stoc si instiinteaza seful de department cu privire la nevoile constatate;
- cunoaste toate produsele si utilitatea acestora, acorda asistenta tehnica si comerciala potentialilor clienti si preia comenzile acestora;
- intocmeste comenzile, proformele si documentele de vanzare;

Beneficii
- salariu motivant si tichete de masa;
- training-uri de specialitate;
- posibilitate de avansare in cadrul unei echipe tinere si dinamice.