Acest job nu mai este activ.

Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

DESCRIEREA JOBULUI

  • Mentinerea, stabilirea si dezvoltarea unei bune relatii de colaborare cu clientii si furnizorii actuali si potentiali
  • Analiza ofertelor, a cererilor si emiterea unor propuneri de oferta
  • Respectarea politicii comerciale in relatia cu clientii si furnizorii
  • Promovarea ofertelor speciale
  • Monitorizarea evolutiei pietei si a concurentei specifice
  • Analiza si actualizarea produselor de pe siteul companiei (in colatorare cu cei de la IT)

    CERINTE:
  • licentiat/a studii economice
  • persoana bine organizata in activitate, deschisa, responsabila si harnica
  • cunostinte de contabilitate primara
  • limba engleza fluent scris si vorbit. Alta limba straina constituie un avantaj
  • experienta relevanta in vanzari produse iluminat constituie un avantaj
  • cunostinte tehnice in domeniul produselor de iluminat reprezinta un avantaj;
  • orientata spre rezolvarea problemelor; imaginatie constructiva pe probleme de business
  • dorinta de lucru in echipa

Oferim salariu motivant si sansa sa faci parte dintr-o echipa tanara unde vei invata sa lucrezi in stilul de business international cu sansa de a fi impreuna pe termen lung.