Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

- studii superioare sau in curs de finalizare ;
- experienta in domeniu constituie un avantaj;
- cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook);
- excelente abilitati de comunicare;
- atitudine proactiva, implicare spirit de echipa;
- limba engleza- nivel  mediu /avansat.

Descrierea jobului

- se vor efectua activitati de secretariat si receptie:
- intampina vizitatorii si informeaza departamentele de sosirea acestora;
- preia apelurile telefonice din exteriorul firmei si asigura legaturile telefonice inter-departamentale;

-utilizeaza fax, scan;

-rezerva salile de conferinte pentru sedinte;
- primirea si expedierea corespondentei;

- alte atributii administrative.

Beneficii oferite

-iti desfasori activitatea intr-un mediu de lucru placut si antrenant, in cadrul unei companii multinationale;

- faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica si competitiva;
 -inveti si lucrezi alaturi de profesionisti;