Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

De peste 10 ani, răspundem cu succes la nevoile clienților noștri, oferindu-le soluții flexibile, sigure și eficiente pentru echipamente de printat sau consumabile, servicii integrate de cost-pe-pagină, IT (software & hardware), birotică și papetărie. Pentru a rămâne în zona de performanță maximă și de satisfacție permanentă a clienților, ne-am asumat și respectăm în continuare un set de valori care ne definesc în tot ceea ce facem.

Descrierea postului:

Asigurarea in dublu sens a fluxului informationl intre firma si clientii / furnizori institutii publice etc., precum si intre departamentele firmei.

Obiectivele postului:

Asigurarea repartizarii informatiilor dinspre management catre toate departamentele firmei, precum si in sens invers.

Asigurarea transmiterii informatiilor primite din afara firmei, precum si a celor catre exteriorul firmei persoanelor carora li se adreseaza.

Tehnoredactarea diferitelor materiale si redactarea corespondentei zilnice.

Promovarea imaginii firmei prin activitatea pe care a desfasoara.

Cerinte:

Abilitati operare PC (Microsoft Office).

Arhivarea documentelor.

Activitati minime de protocol.

Activitati specifice de secretarit.

Asigurarea legaturilor telefonice in cadrul companiei, din exterior cu departamente / persoane solicitate.

Evidenta corespondentei si repartizarea acesteia.

Conditiile postului de lucru:

Program de lucru 8 ore.

Pachet salarial motivant.

Se lucreaza in conditii ambientale deosebite.

Conditii de formare profesionala. Participa la diverse instruiri pe linie profesionala si de dezvoltare personala.