Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 600 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal: Asistent manager

  • cunostinte foarte bune MS OFFICE (Word, Excel, navigare internet);
  • cunostinte juridice, administrative
  • capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
  • capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
  • capacitatea de a respecta termene limita;
  • atentie catre detalii;
  • placere si abilitate de a invata lucruri noi;
  • responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
  • persoana flexibila si rezistenta la stres
  • persoana responsabila, comunicativa si de incredere
  • constituie avantaj cunostinte contabilitate primara, administrative
  • constituie avantaj experienta ca asistent director top management
  • aptitudini organizatorice, proactivitate
  • experienta in lucrul cu echipamentele de birou.

Responsabilități:  Asistent manager

  • sortare si distribuire corespondenta;
  • arhivare documente;
  • elaborare si redactare rapoarte, analize specifice, documente si situatii solicitate de managementul companiei;
  • indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
  • asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail
  • actualizarea bazei de date documente;
  • mentinere relatiilor cu clientii
  • tine evidenta registrelor de intrare/iesire a documentelor;
  • alte activitati specifice postului;
  • alte sarcini trasate de conducere;
  • Urmareste si actualizeaza programul zilnic al Directorului.