Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

maghiară, engleză

Adresa/ adresele jobului

Arad

Candidatul ideal:

– studii superioare tehnice
– capacitate de adaptabilitate, flexibilitate
– organizat si sistematic
– capacitate de lucru in echipa
– cunostinte operare office & AutoCAD
– dispus la deplasari

- permis de conducere categoria B

Descrierea jobuluiResponsabilitati:

- intocmeste si organizeaza documentatiile si proiectele Managerului de Proiect si a Directorului Tehnic

- urmareste arhivarea corespunzatoare a documentatiei tehnica

- intocmeste diverse rapoarte

- detine sarcini administrative si de aprovizionare privind desfasurarea activitatii in cadrul punctelor de lucru

Beneficii:

mediu de lucru profesionist pachet salarial:

- salariu fix + tichete de masa + telefon mobil de serviciu

Descrierea companiei

Smart Diesel este o companie care ofera servicii dedicate transportatorilor, romani in principal, atat pe plan intern cat si international. Suntem o companie tanara, cu baze financiare solide si management eficient care introduce in mod inteligent pe piata o noua solutie automatizata de alimentare cu carburant. Serviciile noastre includ carduri de alimentare motorina, carduri taxe de drum, recuperare TVA, toate la preturi competitive si conditii de calitate garantata.