Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

6-8 Strada Siriului, București

Responsabilitati:

- Coordoneaza activitatile de constituire, pastrare, conservare si securitate a arhivei.

- Intocmeste instrumentele de evidenta/informare ale arhivei

- Verifica modul de inregistrare si circulatia documentelor in cadrul companiei

- Intocmeste nomenclatorul arhivistic respectand structura organizationala/functionala a companiei, cu aprecierea     corecta a valorii documentelor si cu incadrarea corecta a documentelor la termenele de pastrare

-Realizarea unor operatii de sortare si clasificare documente in functie de criterii cronologice si descriere, intocmirea documentelor centralizatoare, de clasificare si legare a documentelor, ambalarea in containere de pastrare specifice si, optional, sigilarea lor;

-Intocmirea, fara limitare la, situatiilor si evidentelor zilnice, a rapoartelor lunare;

-Urmarirea si suportul in vederea inchiderii situatiilor financiare lunare ale resurselor din subordine;

-Emiterea si urmarirea, in functie de specificul proiectului, de comenzi catre Serviciul Clienti;

-Comunicarea informatiilor necesare pentru desfasurarea in bune conditii a lucrarilor;

Cerinte:

    • OBLIGATORIU: studii superioare de arhivistica
    • Experienta de coordonare anterioar
    • Cunostinte de utilizare a calculatorului
    • Cunostinte de limba engleza
    • Permis de conducere
    • Experienţă în arhivarea documentelor si legatorie
    • Cunoasterea legislatiei in domeni
    • Abilitatea de a lucra bine în echipă si de a coordona echipe
    • Gandire strategica
    • Abilitati de analiza si sinteza a informatiilor
    • Concentrare asupra rezultatelor
    • Abilitati de lucru sub presiunea timpului.

Beneficii:

    •  Cariera intr-o companie multinationala
    •  Mediu de lucru dinami
    •  Pachet salarial motivant

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile tale salariale?