Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Tulcea

CV-urile se vor comunica la adresa

Candidatul ideal

-cunostinte operare PC
-abilitati de rezolvare a problemelor, persoana ordonata, amabila, dinamica;
-abilitati foarte bune de organizare;
-obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor economice, financiare si sociale, receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare)
-studii superioare juridice sau economice - OBLIGATORIU.
Preferabil experienta in domeniul executarii silite.

Descrierea jobului

- intocmire si preluare corespondenta

- aranjare documente si arhivare

-munca de birou
-deplasari la instantele judecatoresti, la banci, la serviciul contabilitate, la diverse institutii/persoane
-uneltele, instrumentele, echipamentul de lucru sunt cele specifice muncii de birou: computer, scanner, imprimanta, Xerox, fax, telefon,etc.
-relatii cu publicul
-activitati de organizare administrativa si protocol