Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română, engleză, maghiară

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Suntem in cautarea unui coleg sau a unei colege care sa faca parte din echipa DONA pe o perioada determinata de 2 ani.

Candidatul ideal:

- Persoana organizata
- Cunostinte operare PC si MS Office
- Atentie la detalii
- Cunoasterea legislatiei in domeniu
- Abilitatea de a lucra in echipa
- Abilitati de analiza si sinteza a informatiilor
Detinerea unui atestat/certificat de arhivar emis de catre o institutie abilitata din Romania
Experienta de cel putin 6 luni pe un post similar

Descrierea jobului:

- Coordonarea activitatilor specifice de arhiva pentru societatile grupului DONA: relatia cu autoritatile din domeniu, cu furnizorii de servicii si clientii interni
- Urmarirea respectarii nomeclatorului arhivistic si revizuirea acestuia cand este cazul
- Asigura evidenta tuturor documentelor intrate si iesite din arhiva
- Intocmirea documentatiei prevazuta de lege pentru inaintarea dosarului de selectionare catre Arhivele Nationale
- Intocmirea rapoartelor lunare pentru serviciile gestionate si transmiterea acestora catre managementul departamentului (centralizarea si analiza datelor, informatiilor si costurilor)
- Intocmirea/revizuirea de proceduri de lucru specific activitatii
- Respectarea procedurilor si a politicilor interne
- Alte indatoriri specifice activitatii solicitate de superiorul ierarhic

Beneficii:

- Salariu aliniat pietei
- Tichete de masa
- Card reducere Farmaciile Dona
- Oportunitaţi de crestere si dezvoltare intr-o echipa tanara si dinamica.

Activitatea se va desfasura la depozitul farmaceutic din Chitila, Ilfov si transportul va fi asigurat din Bucuresti.

  • Interviu online
  • Desfasurarea activitatii se va face la depozitul din Chitila (transport asigurat din Bucuresti). Sunteti de acord sa va desfasurati activitatea in aceasta locatie?
  • Postul este disponibil pentru o perioada de 2 ani, posibilitatea de prelungire va fi discutata la finalul acestei perioade. Sunteti de acord cu angajarea in aceste conditii?
  • Va rugam sa specificati in ce interval sunt asteptarile dumneavoastra salariale? Va multumim!