Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Descrierea  candidatului ideal

Studii superioare de specialitate (arhitectura, design);
Experienta minim 2 ani;
Cunostinte bune de operare in MS Office;
Cunoscator nivel avansat al programelor de proiectare-Autocad, Arhicad, (2D cat si 3D) Photoshop;
Persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu termene limita, rezistenta la stres;
Abilitati de organizare, planificare;
Capacitati de comunicare, organizare si lucru in Echipa;
Abilitati de relationare si flexibilitate in abordarea problemelor;
Planificarea eficienta a timpului de lucru;
Inventivitate, creativitate, simt spatial, precizie, capacitate de adaptare usoara la cunostinte noi;

Descrierea jobului

Deseneaza, proiecteaza, redacteaza pe calculator in format 2D/3D proiectele pe baza discutiilor cu clientii/arhitecti/firme de constructii sau colegi
Intocmeste relevee (antemasuratori/masuratori, poze si stabilirea finisajelor la locatie)
Finalizeaza proiectele in baza masuratorilor si necesitatilor clientilor cu definirea detaliilor
Relationeaza cu departamentul de vanzari privind ofertarea, vanzarea si finalizarea proiectului
Urmareste executia lucrarii
Asigura confidentialitatea informatiilor, proiectelor si documentelor legate de firma si clientilor

Aplicatia se va trimite la adresa si va contine pe langa CV cu foto, portofoliul relevant pentru postul pentru care aplicati.