Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Cautam coleg arhitect stagiar/ arhitect cu sau fara drept de semnatura, pentru o colaborare,

Candidatul ideal

  • absolvent al Facultatii de Arhitectura cu sau fara drept de semnatura;
  • cunostinte foarte bune de Arhicad, AutoCAD, MS Office, programe pentru randare;
  • apreciem seriozitatea, implicarea si atitudinea pro-activa, rapiditatea in executie, capacitatea de adaptare si integrare in cadrul echipei;
  • cu experienta in realizare de imagini foto-realiste (randari);
  • o persoana organizata, riguroasa, responsabila si capabila de a lucra cu termene limita.
  • abilitati de relationare si flexibilitate in abordarea problemelor;
  • creativitate, simt spatial, precizie, capacitate de adaptare usoara la cunostinte noi.

Responsabilitati:

  • realizare măsurători și relevee;
  • intocmirea de concepte și prezentări arhitecturale;
  • realizarea tuturor fazelor de proiectare pentru arhitectura (concept, CU, AVIZE, PAC, PT, DDE);
  • studiul legilor si normativelor pentru proiectare;
  • realizarea listelor de cantitati.
  • realizeaza proiecte de arhitectura in toate fazele de proiectare, proiecte de urbanism, urmarirea lucrarilor de executie.

Beneficii:

-mediu de lucru placut;

- indrumare si coordonare permanenta;

- indrumare pentru obtinerea dreptului de semnatura.

- angajare full time, pachet salarial motivant in functie de experienta si bonusuri de proiect;

- oportunitati de dezvoltare profesionala prin participarea la proiecte complexe si variate.

Te asteptam sa te alaturi echipei noastre!