Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Arhitectul Software este responsabil de analiza, proiectare și dezvoltarea sistemului ERP în următoarele domenii :

Depozitări
Vânzări
Achiziții
Producție

Responsabilități :

1. Proiectarea modulelor de sistem ERP, inclusiv: structuri de date; API; interacțiuni dintre module; algoritmi.
2. Analiza cerințelor managerilor de proiect și a altor departamente din cadrul companiei.
3. Crearea specificațiilor pentru programiștii interni și externi.
4. Controlul calității codului produsului și a testelor de unități.
5. Gestionarea procesului de creare a versiunilor următoare a programului, inclusive transmiterea sarcinilor , monitorizarea și contabilizarea.
6. Analiza soluțiilor disponibile în sistemele concurente.
     • Interacțiunea cu specialiștii din domeniu.
     • Proiectarea căilor de dezvoltare pe termen lung.
     • Dezvoltarea de standarde, instrumente și proceduri .

Cerințe
   • Experienta minim 3 ani în calitate de programator.
     • Minim 2 ani de experiență ca programator în tehnologiile Odo / OpenERP, PostrgreSQL și Python
     • Abilități înalte de analiză
     • Cunoașterea foarte bună a proceselor logistice în companii
     • Abilitătea de analiză a sistemelor complexe.

Va oferim

ucru într-o echipă tînără care se dezvoltă rapid
Un număr mare de probleme complexe spre rezolvare.
Lipsa plictiselii la locul de muncă.
Un loc de muncă stabil