Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Salariu brut pe luna

1500 - 2499 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

ANGAJAM ARHITECT CU DREPT DE SEMNATURA. – 1 post

Cerinte:

- Studii universitare absolvite si experienta similara in domeniu este obligatorie !!!

- Abilitati de comunicare si capacitatea de utilizare a limbajului de specialitate

- Persoana organizata si atenta la detalii, capabila sa gestioneze proiectele din punct de vedere al rezultatelor si termenelor impuse !!!

- Cautam o persoana capabila sa duca un proiect de la inceput pana la sfarsit !

- Constituie avantaj cunostinte de utilizare a soft-urilor Allplan-Nemetschek si Microsoft Office, precum si experienta in realizarea SF, PT, DTAC, DTOE, pentru beneficiari institutii de stat.
- CV-urile vor contine obligatoriu portofoliu de lucrari;
- Permis de conducere (avantaj)

SOCIETATE CONSTRUCTII&PROIECTARE ANGAJEAZA INGINER PROIECTANT DRUMURI. – 2 posturi

Cerinte:

- Studii universitare absolvite specialitatea CFDP si experienta similara in domeniu de minim doi ani este obligatorie !!!

- Persoana organizata si atenta la detalii, capabila sa gestioneze proiectele din punct de vedere al rezultatelor si termenelor impuse.

- Experiență în elaborarea de Studii de Fezabilitate, Proiecte Tehnice, Detalii de executie, conform HG

- Constituie avantaj cunostinte de utilizare a soft-urilor Civil 3D si Microsoft Office

- CV-urile vor contine obligatoriu portofoliu de lucrari

Descrierea jobului

Responsabilitati: Pentru ARHITECT

- Proiectare lucrari de arhitectura si coordonarea specialitatilor implicate in acestea

- Intocmește documentații tehnico-economice, conform legislației și normativelor în vigoare pentru toate fazele de proiectare

- Intocmire planuri, sectiuni, fatade, detalii de executie,inclusiv editie.

- Redacteaza memorii tehnice si liste de cantitati.

- Sustine proiectele elaborate in fata Beneficiarului și a instituțiilor implicate

- Acordă asistență tehnică pe parcursul execuției lucrărilor si propune soluții optime de rezolvare a problemelor aparute in timpul executiei.

Beneficii:
Lucru in cadrul unei echipe tinere multidisciplinare, cu o varietate larga de proiecte;
Implicarea in proiecte reprezentative, de la faza de concept, avizare, autorizare pana la urmarirea de santier;
Program flexibil cu salariu in functie de implicarea angajatului.

Responsabilitati INGINER CFDP

- Proiectare lucrari de infrastructura rutiera si lucrari conexe acestora

- Intocmire planuri de sistematizare verticala, profiluritransversale, profiluri longitudinale si planuri de detaliu,inclusiv editie.

- Dimensioneaza structuri rutiere, lucrari de sprijinire si consolidare.

- Redacteaza memorii tehnice, breviare de calcul si liste de cantitati.

- Sustine proiectele elaborate in fata Beneficiarului și a instituțiilor implicate.

Beneficii:
- Program flexibil

- Lucrari de infrastructura deosebite cu implicare de la faza de concept pana la finalizarea acestora

- Mediu de lucru placut, in cadrul unei echipe tinere multidisciplinare, cu o varietate larga de proiecte

- Salariu motivant

IMPORTANT !!!
-rugam nu trimiteti CV cu alte calificari !!!
-rugam seriozitate !!!
-doar cu contract de munca nu acceptam contract de colaborare !!!

Descrierea companiei

Pentru a satisface exigentele clientilor, . BBY Profesional Team . imbina beneficiile tehnologice ale programelor moderne de proiectare asistata si capacitatea generatiilor tinere de ingineri de a le utiliza eficient, cu experienta vasta a unor colaboratori ce au participat la conceperea si implementarea unora dintre cele mai mari proiecte din tara.