Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Scopul general al postului: Elaborează proiecte complete pentru toate fazele de proiectare și colaborează cu celelalte specialități (structură, infrastructură, instalații).

Sarcini și responsabilități:

-     Elaborează proiecte de arhitectură ( în toate fazele SF, CONCEPT, DTAC, PTh, DE), asigurând aplicarea şi respectarea legislaţiei de proiectare în vigoare pentru proiectarea în arhitectură;

-     Participă la discuțiile cu beneficiarul;

-     Oferă soluţii pentru problemele ce pot apărea în procesul de proiectare;

-     Reprezintă societatea în relaţiile cu organele municipale, judeţene şi alte organe care se ocupă de avizări care ţin de proiectele executate.

Cerinţe:

-     Absolvent al Facultăţii de Arhitectură;

-     Nivel de carieră al candidatului: peste 5 ani experienţă în proiectare arhitectură civilă şi industrială;

-     Cunoaşterea legislaţiei de proiectare în vigoare și a legislației în domeniul securității la incediu;

-     Capacitatea de a finaliza în termen și de a respecta standardele de calitate pentru sarcinile trasate: proiectare fazele SF, CONCEPT, DTAC, PTh, DE;

-     Experienţă în gestionarea mai multor proiecte de arhitectură în mod concomitent, dintre care cel puţin unul să fie de amploare;

-     Corectitudine şi rapiditate în reprezentarea grafică;

-     Capacitatea de a lucra în AutoCAD/ALL PLAN și Photoshop, cunoașterea altor softuri constituie un avantaj;

-     Disponibilitatea de a oferi asistență pe şantier la cerere;

-     Persoană comunicativă, echilibrată, pozitivă;

-     Bune abilităţi de leadership şi project management;

-     Permis de conducere categoria B – avantaj.

Beneficii

-     Interacțiunea cu proiecte diverse;

-     Accesul la activități variate și la sarcini complexe ce favorizează evoluția profesională;

-     Echipă tânăra și performantă;

-     Salariu competitiv;

-     Recunoaşterea rezultatelor - pentru ca performanța este recunoscută și apreciată corespunzător.

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile dvs. salariale?