Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

URBANO ARHITECT SRL IASI - echipa cu 20 de ani de experienta in proiectare de arhitectura si urbanism.

Cautam coleg arhitect stagiar/ arhitect cu sau fara drept de semnatura, pentru o colaborare pe termen lung.

Cerinte:

- studii superioare de specialitate (arhitectura);

- bun cunoscator si utilizator al programelor de proiectare, editare grafica si 3D;
- cu experienta in realizare de imagini foto-realiste (randari);
- o persoana organizata, riguroasa, responsabila si capabila de a lucra cu termene limita.

- abilitati de relationare si flexibilitate in abordarea problemelor;

- creativitate, simt spatial, precizie, capacitate de adaptare usoara la cunostinte noi.

Responsabilitati:

- realizeaza proiecte de arhitectura in toate fazele de proiectare, proiecte de urbanism, urmarirea lucrarilor de executie.

Beneficii:

-mediu de lucru placut;

- indrumare si coordonare permanenta;

- indrumare pentru obtinerea dreptului de semnatura.

- angajare full time, pachet salarial motivant in functie de experienta si bonusuri de proiect;

- oportunitati de dezvoltare profesionala prin participarea la proiecte complexe si variate.

IMPORTANT!

- rugam nu trimiteti CV cu alte calificari!

- nu acceptam contract de colaborare, doar contract de munca!

Aplicatia se va trimite la adresa si va contine pe langa CV si portofoliu relevant . Te asteptam sa te alaturi echipei noastre!