Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

 Arhitect cu drept de semnatura

Experienta in urmatoarele programe de proiectare:

  • Autocad, ,ArchiCAD
  • Cunoasterea normativului de proiectare P118-99 reprezinta un avantaj

Responsabilitati:

- intocmire relevee de ahitectura
- intocmire documentatie tehnica pentru emitere certificat de urbanism
- intocmire proiect tehnic cu detalii de executie

- crearea de concepte si solutii de arhitectura;

- Intocmirea de liste de cantitati și antemasuratori;

-Intocmirea documentatiei tehnice pentru obtinerea autorizatiei de construire

•Studii superioare tehnice finalizate

 Oferta (bonusuri, beneficii): in functie de nr. de proiecte finalizate lunar

Mediu de lucru placut si atmosfera de lucru deschisa.
Oportunitati de dezvoltare a carierei.

Bonus in functie de proiecte finalizate in unitate de timp.

  • Interviu online
  • Care lungimea maxima a caii de evacuare in 2 directii pentru o cladire administrativa?
  • Pentru cate persoane se considera ,,cale de evacuare"?