Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Studio Art Construct este in cautarea unei persoane dinamice, creativa, cu initiativa in luarea deciziilor.

Candidatul Ideal:

- Absolvent Facultate de Arhitectura cu sau fara drept de semnatura;
- Experienta in domeniu minim 2 ani in proiectare si coordonare proiecte;
- Cunoasterea avansata a programelor AutoCAD, 3D Studio Max, Microsoft Office (Word, Excel), etc.;
- Cunostinte foarte bune in ceea ce privesc normele si legislatia in vigoare;
- Capacitatea de a lucra si comunica direct cu beneficiarii si colaboratorii;
- Capacitatea de a lucra atat singur cat si in echipa in toate fazele elaborarii unui proiect;
- Realizare coordonare proiecte cu celelalte specialitati, asigurand rezolvarea eventualelor neconcordante;
- Capacitate de organizare proiect si creativitate.

Descrierea jobului:

- Deplasari in vederea realizarii releveelor necesare;
- Intocmire studii de solutie;
- Intocmire studii de fezabilitate;
- Intocmirea proiectelor tehnice (CU, DTAC, PT, DE): parti scrise si parti desenate, liste de cantitati, fise tehnice, devize etc.;
- Intocmirea documentaţiilor tehnice pentru obţinerea avizelor, acordurilor şi a autorizaţiilor de construire;
- Urmarirea proiectului in toate etapele de executie inclusiv coordonarea cu celelalte specialitati (Arhitectura, Rezistenta, Instalatii)
- Asistenta tehnica pe santier

Trimiteti cv pe adresa de office.