Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

800 €

1. intocmire proiecte de arhitectura la faza . si PTh DDE
2. realizare proiecte 2D,3D
3. intocmire relevee- planuri de nivel , sectiuni A-A, B-B, fatade, invelitoare(terasa)

Experienta in urmatoarele programe de proiectare:
- Autocad, Progecad,Graphisoft ,ArchiCAD , Datacad

-  cunoasterea normativului de proiectare P118-99 reprezinta un avantaj

Responsabilitati:

- intocmire relevee de ahitectura
- elaborare . cu deviz general de lucrari conform HG
- intocmire PThDDE

-  proiectare  / planuri amenajare tinand cont de prevederile  P118-99

-  Crearea de concepte si solutii de arhitectura;

- Intocmirea de liste de cantitati și antemasuratori;

-Intocmirea documentatiilor  necesare obtinerii certificatului de urbanism si a autorizatiei de constructie

•  Studii superioare tehnice finalizate

* arhitect cu drept de semnatura constitue un avantaj

 Oferta (bonusuri, beneficii)- in functie de nr. de proiecte finalizate lunar

Mediu de lucru placut si atmosfera de lucru deschisa.
Oportunitati de dezvoltare a carierei.

  • Interviu online
  • Care a fost ultimul proiect executat pentru propuneri/amenajari conform normativului P?
  • Care a fost ultimul proiect executat la faza . si PTh DE ?