Adresa/ adresele jobului

Iași

Compania Bruda Hr companie care activeaza in domeniul resurselor umane cauta pentru clientul sau o importanta companie care activeaza in domeniul serviciilor de proiectare si consultanta un Arhitect cu locatia Iasi .

Daca vrei sa ocupi acest post ar trebui sa ai urmatoarele studii si abilitati:

Student sau absolvent facultatea de Arhitectura;
Experienta in domeniu constituie avantaj ;
Cunostinte in domeniul legislatiei specifica proiectarii in arhitectutra ,achizitii publice ,drepturi de autor;
Cunstinte Autocad /Revit,3DSMax si Adobe Phoptoshop,AutocadCorel ,
Cunostinte redactare DTAC /PT si cunostinte operare cu baze de date Excell .
Cunostinte de legislatie in constructii, cunoasterea normelor tehnice și juridice necesare procesului de proiectare;
Abilitatea de a genera solutii care sa satisfaca cerinte estetice, functionale si tehnice;
Inventivitate, creativitate, adaptabilitate la cerinte noi;
Atentie concentrata si distributiva.

Daca vei ocupa acest post va trebui sa ai urmatoarele responsabilitati:

Intocmirea de analize si utilizarea eficienta a spatiului,propuneri privind optimizarea costurilor ;
Intocmirea de solutii de amenajare in concordanata cu legislatia in vigoare ,solicitarile clientului si standardele interne si externe;
Verificarea ,completarea si redactarea planului cladirii (schite/planuri in format hartie);
Actualizarea periodic si la fiecare modificare importanta a informatiilor privind configurarea si utilizarea spatiului ;
Oferirea de solutii in situatii de neconcordanta intre planul de proiect si situatia din teren ;
Crearea unui proiect la standardele in vigoare si studierea componentelor proiectului (caiete de sarcini,plansee,antemasuratori);
Oferirea de suport in elaborarea proceselor si procedurilor de lucru prin oferirea de solutii privind optimizarea acestora).

Iti oferim:
Posibilitatea de dezoltare
Pachet salarial avantajos si stimulant
Posibilitate de avansare.

Poti trimite cv-ul tau si la adresa de email

Descrierea companiei

Compania Bruda HR activeaza in domeniul resurselor umane ,al recrutarii si selectiei de ocupam de gasirea celor mai talentati si potriviti candidati pentru a va dezvolta afacerea ocupam si de administrarea personalului,gestionarea dosarelor de personal,oferind si consultanta privind legislatia muncii .Mai multe detalii vei putea gasi si pe site-ul comapaniei