Arhitect cu sau fara drept de semnatura

Adresa/ adresele jobului

Iași; Brăila; Suceava; Botoșani

Candidatul ideal

Cautam 1 arhitect cu sau fara drept de semnatura:

- absolvent(a) al Facultatii de Arhitectura;

- experienta: 0-5 ani;

- cunostinte: Arhicad avansat, AutoCAD avansat (sau alte programe CAD), Microsoft Office, softuri de randare etc.;

- responsabil, organizat, cu spirit de initiativa, comunicativ, atent la detalii;

- dorinta de a se perfectiona continuu;

- capacitate de lucru intr-o echipa dinamica.

Descrierea jobului

- proiectare constructii civile, industriale si agrozootehnice;

- intocmire documentatii tehnice aferente fiecarei faze de proiectare:memorii tehnice, caiete de sarcini, liste de cantitati, detalii de executie etc.);

- deplasari pe santier pentru masuratori si verificarea etapelor de executie a proiectelor.

Descrierea companiei

Firma de proiectare si executie in domeniul constructiilor civile, industriale si agrozootehnice, acoperind toate specialitatile- arhitectura, structura, instalatii,doreste sa isi completeze echipa cu tineri arhitecti.