Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Tuzla, București

DESCRIEREA COMPANIEI:

FIRMA DE PROIECTARE CONSTRUCTII DIN BUCURESTI, CU PROIECTE DIVERSE IN TOATA TARA, CU BENEFICIARI PRIVATI SI AUTORITATI PUBLICE, DORESTE SA INCORPOREZE IN ECHIPA DIN BUCURESTI UN ARHITECT CU DREPT DE SEMNATURA.

CERINTE :

- ABSOLVENT AL INVATAMANTULUI SUPERIOR DE ARHITECTURA
- EXPERIENTA PROFESIONALA IN PROIECTARE
- CUNOSTIINTE IN DOMENIUL LEGISLATIEI IN CONSTRUCTII
- CARNET DE CONDUCERE CAT. B
- DISPONIBILITATE LA DEPLASARI

RESPONSABILITATI :

SERVICII DE PROIECTARE PENTRU CLADIRI CIVILE SI INDUSTRIALE. ACESTEA CUPRIND :
- INTOCMIRE DOCUMENTATII PENTRU EMITERE CERTIFICATE DE URBANISM, DOCUMENTATII AVIZE SI ACORDURI NECESARE EMITERII AUTORIZATIEI DE CONSTRUIRE, SUSTINEREA DOCUMENTATIILOR LA AUTORITATILE AVIZATOARE ETC.
- INTOCMIRE DOCUMENTATII TEHNICE IN TOATE FAZELE DE PROIECTARE : STUDIU DE FEZABILITATE, PAC, PROIECT TEHNIC, DETALII DE EXECUTIE, IN CONFORMITATE CU CONTINUTUL CADRU PREVAZUT IN LEGISLATIA AFERENTA
- PROPUNERI ARHITECTURALE, PREZENTARI 3D.
- PREZENTAREA PROIECTELOR IN FATA BENEFICIARILOR (AUTORITATI PUBLICE SAU PRIVATE)
- VIZITE DE SANTIER

SE OFERĂ :

- ECHIPA DE LUCRU TANARA SI DINAMICA, IN CADRUL UNEI FIRMEI DE PROIECTARE IN EXPANSIUNE
- DEZVOLTARE PROFESIONALA PRIN PARTICIPAREA LA PROIECTE COMPLEXE SI VARIATE
- PACHET SALARIAL MOTIVANT IN FUNCTIE DE EXPERIENTA SI REALIZARI / REZULTATE