Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:

- Arhitect cu studii finalizate ( pentru stagiatura ) sau an terminal;
- Experienta in proiectare constructii civile de minim 2 ani;
- Experienta in utilizarea la nivel avansat a uneia dintre aplicatiile dedicate ArchiCAD, AutoCAD, Photoshop, 3DStudio Max;
- Capacitatea de a finaliza fazele de proiectare (SF, DTOE, DTAC, PT - PE, DDE), cu redactare, printare, indosariere
- Cunoaşterea normativelor si a legislatiei in domeniu
- Capacitate de alegere de solutii arhitecturale avantajoase
- Nivel ridicat de analiza si abilitati de comunicare

Descrierea jobului:

- Dezvoltare de concepte si proiecte arhitecturale;
- Elaborare documentatii tehnice pentru toate fazele de proiectare in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;
- Intocmire documentatii tehnice pentru toate fazele de executie;
- Intocmirea documentatiilor tehnice pentru obtinerea avizelor si autorizatiilor de construire;
- Intocmire memorii de specialitate, liste de cantitati lucrari;
- Coordonare specialitati (rezistenta, instalatii);
- Urmarirea executiei lucrarilor/ asistenta tehnica.