Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

1000 - 2000 €

Candidatul ideal

  • Dinamic, dispus sa caute mereu solutii inovative.
  • Sa aiba cunostinte de baza in domeniul proiectarii constructiilor, al programelor de calcul si desen.
  • Absolvent / student al universitatii de profil.
  • Cu sau fara drept de semnatura.

Descrierea jobului

  • Realizarea proiectelor de constructii civile, industriale si agricole - specialitatea arhitectura.
  • Realizarea notelor conceptuale si a temelor de proiectare.
  • Realizarea studiilor de prefezabilitate, fezabilitate si DALI.
  • Proiecte pentru autorizarea/desfiintarea lucrarilor de constructie.
  • Proiect tehnic de executie.
  • Partile scrise ale proiectelor.
  • Realizarea desenelor tehnice in programe specializate.
  • Cercetare continua privind respectarea cadrului legal de proiectare si a normativelor care stau la baza realizarii proiectelor.