Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

CANDIDATUL IDEAL:

Suntem in cautarea unei persoane motivate, entuziasta si energica cu puternice abilitati de relationare pentru a se alatura companiei noastre

- Studii superioare de specialitate in arhitectura sau design

- Cunostinte avansate de ArchiCad - cerinta obligatorie
- Cunostinte avansate de 3D Studio Max- este un plus

- Cunoasterea proiectarilor si simularilor 3D - inclusiv randari in SketchUp constituie un avantaj
- Cunostinte de Photoshop-reprezinta un avantaj

- Experienta in planificarea spatiilor de birouri reprezinta un avantaj
- Experienta de minimum 2 ani intr-un studio de design interior/birou de arhitectura
- Punctualitate
- Adaptabilitate la conditii de stres si respectarea cu strictete a dead-line-urilor
- Dorinta de a lucra in echipa si de a se perfectiona
- Studii superioare de specialitate finalizate - nu se accepta alte studii superioare care nu sunt conectate la design interior

- Candidatul trebuie sa trimita CV si portofoliul de lucrari la adresa de email :

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Proiectare, desen si redactare pe calculator a proiectelor incredintate
- Intocmirea de documentatii de proiectare care tin de specificul proiectului
- Participa la antemasuratori si masuratori pentru relevarea constructiilor existente precum si verificarea pe santier a cotelor si dimensiunilor de executie
- Ofera asistenta tehnica pe perioada executiei proiectului
- Realizeaza proiecte si simulari 3D
- Realizeaza proiecte de arhitectura si design interior

- Participa la intalniri cu echipa si la coordonarea unor faze de lucrari pe santier
- Posibilitatea de avansare rapida
- Implicarea in proiecte de avengura