Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 1000 €

Candidatul ideal

  • Absolvent al Facultății de Arhitectură;
  • Capacitate de organizare și creativitate;
  • Experiență în birouri de arhitectură minim 5 ani;
  • Nivel avansat de cunostinţe şi abilităţi de lucru în programele Autocad, 3D MAX, Corel, Adobe Photoshop;
  • Capacitate de coordonare și comunicare eficientă în cadrul echipei de proiect, și în relația cu beneficiarul;
  • Interes, rigurozitate și dedicare.

Descrierea jobului

  • Elaborare proiecte arhitectură și amenajări interioare de la studii de soluție la detalii de execuție (SF, DTAC, PTh, DDE);
  • Întocmirea documentațiilor tehnice în toate fazele de proiectare;
  • Deplasare pe teren;
  • Realizare relevee, documentații tehnice pentru emiterea avizului / autorizației la ISU;
  • Urmărirea proiectului în toate etapele de execuție inclusiv coordonarea cu celelalte specialități.

Oferim:

Oportunitatea de a lucra într-o echipă cu experiență.

Salariu motivant corelat cu performanțele obținute.