Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca, Iași

Responsabilitati principale:

Raspunde de coordonarea / dezvoltarea retelei de service arondata

Raspunde de atingerea obiectivului de vanzare service piese de schimb si accesorii, stabilit prin business plan- ul agreat cu partenerii de service arondati

Sustine reteaua de service in rezolvarea problemelor din domeniul post vanzare si vanzare piese de schimb si accesorii

Urmareste derularea programelor de investitii si scolarizare la partenerii de service arondati

Controleaza activitatea dealerilor si respectarea standardelor de marca

Verifica si urmareste modul in care dealer-ul face urmarirea calitatii produsului

Planifica, efectueaza si prelucreaza testele de service

Cerinte:

Studii superioare (de preferinta in domeniul tehnic)

Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara

Cunoasterea pietei auto

Orientare comerciala si abilitati de vanzare

Atitudine proactiva si spirit de echipa

Orientare spre rezultat

Capacitate de lucru in conditii de stres

Comunicativ, responsabil si organizat

Cunostinte relevante de IT

Limba engleza avansat

Permis de conducere

Doar candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati!