Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Bulevardul Theodor Pallady, București

DESCRIEREA POSTULUI

-Promovarea intensiva a produselor si serviciilor oferite

-Efectuarea de vizite clientilor din teritoriul alocat conform planului stabilit

-Urmarirea si dezvoltarea clientilor existenti

-Atragerea de noi clienti in vederea atingerii targetelor propuse

-Intocmirea si actualizarea fiselor clientilor conform modelelor stabilite

CERINTE

-Studii superioare finalizate cu examen de licenta (preferabil facultate cu profil tehnic)

-Reprezinta avantaj experienta in vanzarea de componente si echipamente tehnice

-Cunostinte operare PC: MS Office

-Cunostinte de limba engleza- nivel avansat;

-Permis de conducere - categ. B

-Disponibilitate pentru deplasari

ABILITATI

-Abilitati excelente de comunicare interpersonala si negociere;

-Capacitate de invatare rapida, aptitudini de planificare si control;

-Spirit de echipa, abilitati de negociere si persuasiune;

-Ambitie, perseverenta, competitivitate;

-Orientare catre client si catre rezultate;

-Atitudine profesionala si proactiva

-Rezistenta la stres si gandire pozitiva

-Simt organizatoric si responsabilitate

CE OFERIM

Dezvoltare profesionala

Pachet salarial motivant, corelat cu performantele obtinute

Lucrul intr-un mediu dinamic, profesionist si performant