Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Iași

Se recruteaza si din

Iași

Experienţa firmei Valtec, de 20 ani, ne aduce în poziţia de jucător regional în distribuţia şi vânzarea lubrifianţilor auto şi industriali. Mai mult, am dezvoltat un nou segment: igiena profesională şi consumabile. Deşi piaţa percepe Valtec ca pe un senior, dorinţa noastră este de a deveni din ce în ce mai buni. Vrei să afli mai multe despre noi, atunci vizitează site-ul nostru www valtec nl.

Suntem in cautarea noului nostru coleg deoarece ne marim echipa.

Dacă ai experienţă de vânzari în domeniul lubrifianţilor auto & industriali şi vrei să faci parte din echipa Valtec, aplică la acest anunt!

Consideri că te încadrezi profesional în descrierea următoare şi este ceea ce cauţi, atunci noi aşteptăm, cu un real interes, CV-ul tău!

RESPONSABILITĂȚI:

Responsabil cu realizarea planului de vânzări pe zona alocată;
Administrarea relaţiilor cu actualii clienţi şi dezvoltarea de noi oportunităţi în zonă;
Participarea la programele de vânzări şi marketing concepute de companie;
Efectuarea periodică de rapoarte de vânzări.

CERINȚE:

Minimă experienţă în vânzări, în domeniul lubrifianţilor sau auto;
Persoană independentă şi responsabilă, dornică să înveţe şi să se dezvolte pe plan profesional;
Să aibă abilităţi dezvoltate de comunicare şi negociere, fiind o persoană orientată către rezultate;
Să fie o persoană cu iniţiativă, capabilă să poată privi o situaţie atât de ansamblu, cât şi în detaliu;
Să fie o persoană serioasă, motivată şi ambiţioasă;
Persoană disponibilă pentru deplasări;
Permis de conducere categ. B;
Cunoştinte PC, MS Office;
Diplomă Bacalaureat, preferabil studii tehnice.

OFERTĂ (bonusuri, beneficii):

Lucru într-o companie dinamică, aflată în plină dezvoltare;
Posibilitatea dezvoltării profesionale;
Pachet atractiv (salariu atractiv, bonusuri, autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil).

Detaliile vor fi discutate la interviu.