Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Valtec caută un coleg dedicat și activ, cu experienţă de vânzări în domeniul lubrifianţilor AUTO şi INDUSTRIALI minim 2 anicare să dezvolte o bună înțelegere a brandurilor noastre pe piața de profil și să pună în practică abilitățile dobândite, cunoştinţele profesionale și politica noastră de distribuție.

Te consideri o persoană cu abilități foarte bune în domeniul vânzărilor, focus asupra afacerii, capabil să construieşti relații personale, să fii creativ și persistent pentru atingerea obiectivelor, atunci te aşteptăm în echipa Valtec.

RESPONSABILITĂȚI:

Responsabil cu realizarea planului de vânzări pe zona Moldovei;
Administrarea relaţiilor cu actualii clienţi şi dezvoltarea de noi oportunităţi în zonă;
Participarea la programele de vânzări şi marketing concepute de companie;
Efectuarea periodică de rapoarte de vânzări.

CERINȚE:

Minim 2 ani experienţă de vânzări în domeniul lubrifianţilor auto şi industriali;
Persoană independentă şi responsabilă, dornică să înveţe şi să se dezvolte pe plan profesional;
Să aibă abilităţi dezvoltate de comunicare şi negociere, fiind o persoană orientată către rezultate;
Să fie o persoană cu iniţiativă, capabilă să poată privi o situaţie atât de ansamblu, cât şi în detaliu;
Să fie o persoană serioasă, motivată şi ambiţioasă;
Persoană disponibilă pentru deplasări;
Permis de conducere categ. B;
Cunoştinte PC, MS Office;
Diplomă Bacalaureat, preferabil studii tehnice.

BENEFICII:

Pachet atractiv (salariu atractiv, bonusuri, autoturism de serviciu, laptop, telefon mobil);
Lucru într-o companie dinamică, aflată în plină dezvoltare;
Posibilitatea dezvoltării profesionale.