Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Brașov; Ploiești

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca, Bistrița

            De ce să alegeți Multitech?
Deoarece lucrăm cu cei mai importanți producători la nivel mondial din domeniile de marcare și codificare pentru a oferii echipamente, consumabile și soluții specifice oricărei industrii din Romania. Multitech este un important furnizor de soluții în domeniul tehnologiilor de inscripționare permanentă, cum ar fi gravură / marcare laser, gravură prin micropercuție și imprimare cu jet de cerneală.
             Oferim o cultură organizațională la standarde ridicate, axată pe aprecierea valorii umane și a implicării la nivel de pasiune în atingerea obiectivelor noastre.

RESPONSABILITĂȚI

- Vânzarea și promovarea de echipamente de marcare și codificare pentru a oferii soluții specifice oricărei industrii din România.

- Identificarea și contactarea potențialilor clienți precum și menținerea relațiilor cu clienții actuali al companiei

- Identificarea soluțiilor adecvate pentru fiecare client

- Prezentarea și promovarea produselor companiei

- Întocmirea ofertelor de preț și negocierea acestora

- Acordarea de consultanță potențialelor clienți în alegerea echipamentelor

- Atingerea targetelor de vânzare lunare/trimestriale/anuale

CERINȚE

- Studii superioare (finalizate)

- Experiență într-o poziție similară

- Excelente abilități de comunicare și negociere

- Inițiativă, dinamism, orientare spre rezultate

- Capacitate de organizare, coordonare şi supervizare

- Cunoștințe de operare PC

- Disponibilitatea deplasării în teritoriu

- Permis auto categoria B

- Limba engleză

- 1 Poziție Sud (Brașov, Ploiești)

- 1 Poziție Transilvania Nord (Bistrița, Cluj)

OFERTĂ

- Salar fix+ - Bonusuri în funcție de performanta
- Training tehnic de specialitate
-13 salar
- Atmosfera de lucru motivanta
- Telefon mobil/laptop/tableta
- Masina de serviciu
- Asigurare viata/ pachet servicii medicale private
- și altele pe care le discutam la o eventuală întâlnire