Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Arad, Timișoara

Profilul candidatului:

- Studii superioare
- Experienta: min. 2 ani pe o pozitie similara
- Limbi straine: engleza
- Abilitati de comunicare , bun negociator, lider
- Carnet de conducere OBLIGATORIU B
- Cunostinte PC, Office
- Disponibilitati deplasari
- Zona arondata pe Vest: TM, AR, AB, HD, CS, MH, GJ

Responsabilitati:

- Extinderea retelei de colaboratori pe toate cele 3 tipuri de colaboratori : proiectanti; constructori; dealeri
- Eficientizarea si coordonarea retelei existente;
- Identificarea unor colaborari strategice cu dealeri puternici ;
- Cresterea calitatii serviciilor oferite clientilor ;
- Expertizarea tehnica a montajelor efectuate ;
- Urmarirea in timp a comportarii produselor si evaluarea gradului de multumire al utilizatorilor ;
- Realizarea bugetului de vanzari ;
- Cresterea segmentului de piata detinut ;
- Cresterea notorietatii marcii ;