Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Suntem berari! Facem bere! Și ne bucuram de tot procesul de fabricație, distribuție, promovare, vânzare până berea ajunge pe mesele românilor. Bergenbier . este parte a grupului Molson Coors, unul dintre cei mai mari producători de bere la nivel mondial. Din portofoliul Bergenbier . fac parte branduri ce devin prima alegere pentru oricine vrea să savureze o bere excepțională: Bergenbier, Noroc, Staropramen, Beck’s, Stella Artois, Löwenbräu, Leffe, Corona si

Suntem in cautare de:

Motostivuitorist Ploiesti

Scopul postului:
Deserveste liniile de imbuteliere; manipuleaza ambalaje, produse finite, materiale necesare imbutelierii, materii prime si auxiliare necesare productiei.

Responsabilitati:

  • Asigura alimentarea liniilor de imbuteliere cu ambalaje (navete, sticle, keg-uri)
  • Asigura alimentarea liniilor de imbuteliere cu paleti conformi si de calitate, conform instructiunilor primite
  • Asigura ridicarea produse finite de pe liniile de imbuteliere, fara a induce intarzieri la liniile de imbuteliere
  • Asigura livrarea catre liniile de imbuteliere si productie a materialelor necesare, conform instructiuni Sef Schimb
  • Manipuleaza produsele finite preluate de la linii si le depoziteaza conform planuri depozitare, standarde depozitare si instructiuni Sef Schimb
  • Manipuleaza produsele si materiale destinate confectionarilor manuale, respectand datele de productie indicate de catre Seful de schimb.

Cerinte:

  • Minim 10 clase
  • Autorizat ISCIR
  • Minim 12 luni exploatare stivuitor
  • Cunostinte generale asupra utilajelor si utilitatilor din folosinta
  • Spirit de initiativa
  • Spirit de echipa
  • Bune abilitati de comunicare
  • Disponibiliate pentru a lucra in schimburi