Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București; Strada Industriilor, Chiajna

Prodekora Trade Srl este unic importator si distribuitor de accesorii si materiale pentru constructii.

Intr-o piata extrem de competitiva, asa cum este cea din Romania, suntem in cautare de oameni care au experienta in distributia de accesorii&materiale pentru constructii si care vor sa se alature unei echipe dinamice.

Candidatul ideal

  • Studii superioare tehnice
  • Experienta de min. 3 ani in distributia materialelor de constructii
  • Experienta in colaborari cu retelele DIY  constituie un avantaj
  •  Orientare catre client si excelente abilitati de comunicare
  •  Abilitati de vanzare si negociere
  •  Abilitati de organizare, planificare si prioritizare
  •  Perseverent, onest, cu simt dezvoltat al responsabilitatii
  •  Cunostinte operare MS Office
  •  Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

  •  Dezvolta portofoliul de clienti de retail respectand strategia de vanzari a companiei
  •  Mentine relatiile cu clientii si reprezinta compania in relatiile comerciale
  •  Cunoaste foarte bine piata si analizeaza concurenta
  •  Incheie contracte si acorduri comerciale conform politicilor si standardelor companiei
  •  Securizeaza tranzactiile cu documente de plata si se asigura ca termenele de plata scadente sunt respectate
  •  Intocmeste rapoarte specifice activitatii

Beneficii

  •  Pachet salarial motivant (salariu fix, bonus de performanta)
  •  Masina de seviciu, laptop, telefon
  •  Traininguri de vanzari si produse
  •  Posibilitatea dezvoltarii in cariera