Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București; Strada Industriilor, Chiajna

Daca esti in cautarea jobului ideal , noi cautam colegi cu experienta in distributia de accesorii si materiale de constructii pentru departamentul de vanzari !

PRODEKORA TRADE este importator si distribuitor de accesorii si materiale pentru constructii.

Pentru noi  DETALIILE CONTEAZA !

Candidatul ideal

  •  Experienta  in vanzarea de accesorii pentru constructii
  •  Excelente abilitati de comunicare
  •  Abilitati de vanzare si negociere
  •  Permis de conducere categ. B

Descrierea jobului

  •  Promoveaza si vinde produsele companiei atat catre depozite , magazine specializate  cat si in proiecte rezidentiale
  •  Dezvolta permanent portofoliul de clienti
  •  Asigura consultanta si suport tehnic utilizatorilor profesionisti

Beneficii

  •  Pachet salarial motivant (salariu fix, tichete de masa, bonus de performanta)
  •  Masina de seviciu, laptop, telefon
  •  Traininguri de vanzari si produse
  •  Posibilitatea dezvoltarii in cariera

  • Interviu online
  • Cunoasteti piata materialelor de constructii ?
  • Va rugam sa specificati ce fel de accesorii si materiale de constructii ati mai vandut ?
  • Ati realizat prezentari tehnice pentru sisteme de produse pentru constructii ?