Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

6 Strada Părintele Galeriu, București

Descrierea jobului

- Dezvolta si gestioneaza potentialul portofoliului de clienti alocat prin vanzarea produselor companiei si ofera consultanta in construirea celor mai bune solutii de securitate pentru clienti;
- Identifica noi oportunităţi de vânzare atat la clientii existenti cat si la clienti noi;
- Realizeaza în mod eficient programul zilnic de vânzări atat prin activitati de telesales cat si prin vizite la clientii din portofoliu;
- Raporteaza corect, complet şi la timp activităţile desfăşurate zilnic;

Responsabilitati:

- Atingerea target-ului lunar de vanzari
- Atingerea target-ului de vizite si clienti contactati telefonic
- Implementarea in sistem a comenzilor clientilor
- Asigurarea incasarilor produselor vandute
- Dezvoltarea si extinderea portofoliului de clienti

Cerinte

- Abilitati de vanzare si relationare cu clientii
- Determinare pentru a atinge obiectivele de vanzari
- Abilitati de negociere si persuasiune
- Disponibilitatea de a calatori
- Cunostintele tehnice reprezinta un avantaj
- Experienta in vanzari minim 1 an

Beneficii:

- O luna de training pentru familiarizarea cu produsele si serviciile companiei
- O echipa tanara si energica
- Mediu de lucru flexibil
- Salariu motivant (fix + comision)
- Masina de serviciu si cazare pe perioada deplasarilor la clientii din portofoliu
- Posibilitatea atingerii unor venituri deosebite functie de realizari